درباره ما

شرکت صدرا الکترو مهبد (S.E.M.) در سال ۱۳۸۷ در زمینی به مساحت ۳۰۰۰۰ متر مربع در کمتر از ۲ سال در شهرک صنعتی محمودآباد قم با هدف تولید کلر مایع، هیدروکسید سدیم (مایع و فلیک)، اسید هیدروکلریک و هیدروکلریک تاسیس شد. هیپوکلریت سدیم.

محصولات این شرکت با جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی تولید کلر قلیایی به روش الکترولیز غشایی تولید می شود و هم اکنون با حفظ مصرف داخلی محصولات خود را به برخی کشورها صادر می کند.

شرکت صدرا الکترو مهبد با هدف تامین نیاز بازار و جلب رضایت مشتریان با تکیه بر کیفیت محصولات خود در سالهای اخیر در بازارهای بین المللی موفق بوده است.

یقینا مدیریت و کارکنان صدرا الکترو مهبد همچنان به کار خود ادامه خواهند داد و پاسخگوی نیازهای مشتریان و همچنین پاسخگویی به نیازهای آتی بازار در کنار استانداردهای کیفی محصولات خود بر اساس رعایت اصول و اخلاق حرفه ای تجارت و همچنین تلاش بیشتر در به این موضوع توجه کرده و سیاست هایی را برای رفع این مسائل نیز تدوین کنید

سخن مدیرعامل

S.E.M. مدیر عامل - محمود خسروی
سخنم را با عنایات پروردگارم آغاز می کنم. خدایی که به من قدرت فکر و فرصت خدمت به مردم داد. اکنون پس از سال ها تلاش بی وقفه و همکاری همکاران جوان، بسیار ماهر، با انگیزه و خلاق، با تولید محصولاتی مانند کلر مایع، هیدروکسید سدیم (مایع و پولکی)، هیدروکلریک به مراحل اولیه اهداف بلندمدت خود دست یافته ایم. هیپوکلریت اسید و سدیم. بی شک حفظ این دستاورد و جلب رضایت مشتریان منوط به تداوم حفظ کیفیت و استانداردهای محصولات و تلاش بیشتر در این زمینه خواهد بود.