درباره ما

شرکت صدرا الکترو مهبد تولیدکننده موادشیمیایی شرکت صدرا الکترو مهبد در سال ۱۳۸۸ با هدف تولید کلر، سود مایع و ‍‍پرک، آب ژاول، کلر مایع و اسید کلریدریک در زمینی به مساحت ۳۰,۰۰۰ متر مربع در مدت کمتر از ۲ سال در شهرک صنعتی محمود آباد واقع در قم راه اندازی شد.

 

محصولات این شرکت توسط به روزترین و آخرین تکنولوژی تولید کلر آلکالی دنیا به روش (ممبران) تولید شده و هم اکنون ضمن تامین نیاز مصارف داخلی، محصولات خود را به چند کشور صادر می نماید.

شرکت صدرا الکترو مهبد حضور موفقیت آمیز چند سال اخیر در بازارهای بین المللی و کسب رضایت مشتریان خود را مرهون هدف گذاری و دست یابی به کسب رضایت مصرف کننده ایرانی با اتکا به کیفیت استاندارد محصولات خود و ارج نهادن به نیاز بازار می داند.

بدیهی است مدیریت و کارکنان صدرا الکترو مهبد استمرار و تداوم رضایتمندی مشتریان و پاسخدهی به نیاز آتی بازار به همراه حفظ کیفیت استاندارد محصولات خود را در گرو پایبندی به اصول حرفه ا ی و اخلاقی کار و تلاش هر چه بیشتر در این راستا می دانند.

 

سخن مدیرعامل

محمود خسروانی - CEO
کلام خود را با شکر برکات پروردگار منان آغاز می کنم. خداوندی که توان تفکر و فرصت خدمت را به من ارزانی داشت. اینک پس از سال ها تلاش بی وقفه و همیاری همکارانی جوان، متخصص، پر انگینزه و خلاق، به مراحل اولیه اهداف بلند مدت خود با رسیدن به تولید محصولاتی چون کلر، سود مایع، اسید کلریدریک و آب ژاول دست یافته ایم. بی شک حفظ این دست آورد و کسب رضایتمندی مشتریان در گرو تداوم حفظ کیفیت و استانداردهای محصول و تلاش هر چه بیشتر در این مسیر خواهد بود.